FILEMAIN

با حقوق‌های 20 میلیونی نمی‌توان درد کارگر را فهمید!

با حقوق 20 میلیونی نمی‌توان درد کارگر را فهمید+ویدئو
مجری ثریا گفت: برای همراهی مردم با دولت در جنگ اقتصادی، با حقوق 20 میلیونی نمی‌توان درد کارگری که 1 میلیون حقوق می‌گیرد را فهمید.
با حقوق‌های 20 میلیونی نمی‌توان درد کارگر را فهمید! – تاریخ …
گلایه مجری برنامه ثریا از رئیس جمهور/ با حقوق‌های 20 میلیونی نمی‌توان درد کارگر را فهمید!
جزئیات کامل حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۸ به همراه جدول …
تصمیمی که بر اساس آن، حقوق حداقلی بگیران کارگری از یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان … البته این افزایش حقوق شامل همه کارگران نمی‌شود و به حداقلی بگیران محدود شده، تا … واقعااین افزایش چه دردی از دردهای کارگران را جبران می نماید این همه درامدهای مملکت در … افزایش حقوق کارمندان کجا 20 درصده وبرایه کارگران 36 درصد ؟
حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۹ تعیین شد/ افزایش ۱۵ و ۲۱ …
تورم و کرونا دست در دست هم، موجب شدند تعیین دستمزد کارگران برای سال جاری رکورد بشکند؛ … چطور 20 درصد افزایش حقوق رو نمتونی تحمل کنی؟
حقوق کارگران در سال 99 و باور غلط 2.8 میلیون تومانی – کاماپرس
بر اساس تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ که به تصویب شورای نگهبان رسیده حداقل حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان نباید کمتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ …
حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و 835 هزار و 426 تومان …
جا داشت حداقل حقوق و دستمزد کارگران همانند حقوق کارمندان دولت … یکی میگیره 20 میلیون یکی سه میلیون هزینه بالا میره اونی که حقوفش پایینه باید بمیره! … معلوم که بیشتر از این نمی‌تواند افزایش حقوق بده چون اگر افزایش حقوق … ای کاش بتونید یک روز به جای کارگر زندگی کنید اونوقت درد کارگر را خواهید فهمید.
آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره میزان افزایش حداقل مزد – تجارت‌نیوز
در حالی که امروز عصر قرار است حداقل مزد سال 99 کارگران تعیین شود، گمانه‌زنی‌ها از این میزان چقدر است؟ … حقوق کارگران شاغل در صنایع کوچک و متوسط ۱۵درصد زیاد شود و … با بیان این‌که کارگران شرایط سختی را می‌گذرانند، گفت: ما درد کارگر و … هیچ موقع نخواهند متوجه بشوند زندگی که با ۲ میلیون دارد میگذرد یعنی.
حداقل حقوقِ کارگران بدون فرزند و دارای فرزند – برترین ها
1399/01/21.
پاسخ‌های رییس سازمان تامین اجتماعی به سوالات کاربران خبر …
سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه گر است که با دریافت حق بیمه نسبت … هستند اینا رو خود همکاران زیر دستش هم اذعان میدارن برید تحقیق کنید می فهمید. … بی نام, حق بیمه مشاغل آزاد را هر سال 20 درصد گران کنید ! … در شرکت ما بعنوان مدیر عامل کار میکند و ماهیانه دو میلیون حقوق میگیرد ایا این … درد دل یک بیمار IR …
نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری …
نمایندگان با اعتراض به بی توجهی دولت به همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران، در نامه ای به رئیس جمهور خواستار احقاق حق آنها …
پای درد و دل کارگرانی که کرونا بیکارشان کرد/ قرارداد‌هایی که …
پای درد و دل کارگرانی که کرونا بیکارشان کرد/ قرارداد‌هایی که یک شبه پاره شدند … برای همان یک بار است و در صورت بیکاری دوباره هیچ حمایتی از آن‌ها نمی‌شود. … او ادامه داد: وقتی که کار می‌کردم، از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان حقوق، ۷۰۰ هزار تومان … 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
هر نماینده 20 تا 25 میلیون ماهانه دریافتی دارد – مشرق نیوز
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: هر نماینده ماهی 20 تا 25 میلیون … مثال من که چهار دوره نماینده مجلس هستم، 8 میلیون و 600 هزار تومان حقوق می گیرم. … به سازمان اداری استخدامی واگذار شد و ما این کار را کردیم، تا کنون دستگاه … ای از خدا بیخبران که نمی فهمید معلم با ماهی دوملییون وبدون خانه با زن بچه چه می کند .
ضوابط اجرايي طرح طبقه بندي مشاغل كاركنان مشمول قانون كار …
كليــه كــاركنــان مشمـول قــانــون كــار بــا تــوجــه بــه وظايفــي كه درزمان … شغلي و ضوابط اين دستورالعمل با همكاري كميته طبقه بندي مشاغل با طرح … تبصره : حق جبهه افراد نيزحسب مـوردبه اين مــزد سنـوات افـزوده شـده ليكن در … بالای یک میلیون تومان حقوق می گیرند، آیا این کار قانونی است و نمی توان شکایتی مطرح کرد.
تصمیم‌گیری برای افزایش حقوق کارگران اندر خم یک کوچه – …
امروزه جامعه کارگری در کشور همواره با چالش‌های بسیاری روبه رو بوده و با وجود … تورم و کرونا در کشور و فشار مضاعف به کارگران، حداقل دستمزد سال 99 یک میلیون و … خانوار نیست و با حقوق یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نمی‌توان یک خانواده سه نفره را … توسط تامین اجتماعی در حال انجام است و 20 هزار کارگری که بر اثر شیوع …
عدم واریز یارانه معیشتی به حساب بسیاری از اقشار مختلف مردم
نحوه رسیدگی به اعتراض‌ها و شرایط دقیق مشمولان این یارانه هم ابهامات زیادی دارد. … به حساب ۶۰ میلیون نفر شامل ۱۸ میلیون خانوار واریز می‌شود، و در آبان ماه هم … بازنشسته‌ها، کارگران، کارمندان، معلمان و حتی بیکاران و زنان سرپرست … پدر من مستمری بگیر تامین اجتماعی هست با حقوق ۱۷۰۰ و تنها دارایش … کمی درد ادم میکاهد.
ایثارگران و بازنشستگان کشوری و لشکری معترض عدم همسان …
مجلس یازدهم به موضوع حقوق جامعه ایثارگران و بازنشستگان کشوری و لشگری ورود کند … 20 میلیون کارگر و بازنشسته منتظر مصوبه جدید شورای عالی کار … چه در دهوک، یا اربیل، سلیمانیه و حلبچه باشند، دارای یک درد مشترک هستند و به آسانی … به کمتر از حقوق پایان ماه پرسنل رسیده است، گفت: در چنین شرایطی نمی توان از شهرداری …
همه چیز درباره میزان افزایش حقوق و عیدی کارگران در سال ۹۹ – YJC
توفیقی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم بند ۲ ماده ۴۱ قانون کار اجرا نمی‌شود و حداقل … با افزایش ۳۶ و نیم درصدی، پایه حقوق کارگران در سال ۹۸ به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسید. … درد قشر کارگری الان بیشتر گندی که دولت سر جوونا آورده . … اگه سال بعد حقوق کارگرا 20 درصد هم اضاف بشه از یک میلیون پانصد میشه یک …
میزان افزایش حقوق کارگران در سال ۹۹ چقدر است؟ – YJC
نماینده کارگری در شورای عالی کار گفت: میزان حقوق کارگران در سال آینده … وجه کفاف هزینه‌های زندگی کارگران را نمی‌دهد و اگر قرار باشد در حقوق کارمندان دولت هم اعمال … حداقل دستمزدو 20میلیونم که بکنید فقط رو کاغذه و در حد حرف هیچ شرکتی … واقعا درسته اونی که داره ده میلیون میگره تا ۵سال نیازی به افزایش حقوق نداره.
روزگار نامُراد ۴۰ هزار کارگر فصلی در تهران/ کار با درد مدامِ …
… 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 … روزگار نامُراد ۴۰ هزار کارگر فصلی در تهران/ کار با درد مدامِ ستون فقرات و … سازمان جهانی کار است، در مورد بخش عظیمی از کارگران ساختمانی رعایت نمی‌شود. … یک میلیون و دویست هزار تومان دریافتی ماهانه او می‌شود که از میزان حداقل حقوق …
فاش شدن راز همسر بعد از ۱۰ سال/ خوشحالم که هوویم بچه دار نمی شود
آن زمان جوان بودم و درد استخوان هایم را جدی نمی‌گرفتم چرا که فقط به فراهم کردن محیطی امن و … تازه فهمیدم سال‌ها قبل زمانی که من با آب سرد رخت و لباس می‌شستم، همسرم با زنی که … ازدواج میثم قرار داد و گفت: یک همسر بیمار نمی‌تواند خواسته‌های همسرش را برآورده کند! … چرا کارگران باید بیش از ۸ میلیون تومان حقوق بگیرند؟
ناگفته‌های نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران از لحظه تدفین و …
12 ارديبهشت 1399 … در بسیاری از استان‌ها این کار را انجام دادیم که مجلس ختم نمی‌شود، برگزار کرد … آثار اقتصادی آسیب‌های زیادی بود و قرار شد سه و نیم میلیون خانواده را کمک معیشتی کنیم. … دستم را بیشتر داخل بردم و فهمیدم کفن و بدن سالم است.
اعترافات دردناک زنی که دامادش را به قتل رساند – پارسینه
با اصرار دخترم به آنجا رفتیم و پسرم هم، چون در تهران کار داشت، آمده بود. شب همه‌چیز … وقتی پلیس همه‌چیز را فهمید، مجبور شدیم اعتراف کنیم. … ۱۰ کمک‌هزینه ۳۰ میلیون تومانی ایرانسل. … فیلم تازه اکران شده طلا (خانوادگی 15 تومن به جای نفری 20) … گلو درد کرونا به چه شکل هست؟ … کرونا از طریق گوش وارد بدن نمی‌شود.
یحیی شخصیت مرا جلوی جوان‌تر‌ها خرد می‌کرد! – آوای خزر
تو در پرسپولیس زیر نظر یحیی گل‌محمدی کار کردی و در تیم ملی همبازی اش بودی … مثلاً همین الان در پرسپولیس یحیی هیچ وقت به خودش اجازه نمی‌دهد با سیدجلال این کار را انجام … با اینکه او دل من را به درد آورد و شخصیتم را خرد کرد ولی برایش در … شاید باورتان نشود ولی بعد از یک جلسه تمرین او فهمید و به من گفت باید …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,