FILEMAIN

مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا چیزی درباره تاثیر تحریم‌ها بر مردم ای

مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا …
مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا چیزی درباره تاثیر تحریم‌ها بر مردم ایران نمی‌گویند/ بایدن جایگزین ترامپ می‌شود.
مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا …
مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا چیزی درباره تاثیر تحریم‌ها بر مردم ایران نمی‌گویند/ بایدن جایگزین ترامپ می‌شود.
مردم آمریکا رنج ایرانی ها را نمی خواهند/ رسانه های خبری … – قطره
مردم آمریکا رنج ایرانی ها را نمی خواهند/ رسانه های خبری آمریکا چیزی درباره … کم تر چیزی راجع به تاثیر تحریم ها بر مردم ایران می گویند، به ویژه اینکه ما به شدت خود با بحران کرونا درگیر هستیم. … ترامپ وسوسه انجام آزمایش هسته ای دارد!
مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا …
مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا چیزی درباره تاثیر تحریم‌ها بر مردم ایران نمی‌گویند/ بایدن جایگزین ترامپ می‌شود … اما این دو کشور نیز در نهایت اقدامات پیشگیرانه ای را در مورد مرزهایشان در پیش گرفتند.
بایدن جایگزین ترامپ می شود – جستجوگر هوشمند خبری
مردم آمریکا رنج ایرانی ها را نمی خواهند/ رسانه های خبری آمریکا چیزی درباره . … جنگ یعنی اینکه تحریم های سنگین اعمال شود و سیاست فشار حداکثری به کار گرفته شود. … ویژه دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در امور ایران مصاحبه ای با نشریه فارن … در آمریکا با فشار بر اعضای کنگره، مجلس سنا و نیز رسانه ها و افراد تاثیرگذار بر …
تحریم‌ها علیه ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
عمده تحریم‌ها علیه ایران پس از وقوع انقلاب ۵۷، بعد از اِشغال سفارت آمریکا در تهران … به گفتهٔ کارشناسان، این تحریم‌ها رویِ برنامه اتمی ایران تأثیرگذار نبوده‌است، … معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه از لغو تحریم دارو و مواد غذایی خبر داد. … ایران می‌باشد یکی دیگر از جمله تحریم‌هایی بود که بر مردم ساکنین سرزمین ایران اعمال شد.
اتهام زنی نماینده صهیونیست به ایران – جهان نيوز
دانون در نامه‌ اخیر خود به شورای امنیت سازمان ملل متحد مدعی شد: «ایران … او اذعان کرده است این اقدامات بخشی از تلاش‌های گسترده اسرائیل برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران در … معجزه ای برای موهای شما! … مردم آمریکا رنج ایرانی‌ها را نمی‌خواهند/ رسانه‌های خبری آمریکا چیزی درباره تاثیر تحریم‌ها بر مردم ایران …
نزدیک نفتکش‌های ایران نمی‌شویم +عکس – مشرق نیوز
شایان ذکر است هوک که نماینده ویژه امریکا در امور ایران است چندی پیش … بین مذاکره با ترامپ و فروپاشی اقتصادش باید یکی را انتخاب کند! شهر خبر … و عکس وجود خارجی نداره و همه چی یه شوخی فتوشاپیه، حتی عکسمون تو آینه … این یعنی تفکر خیانت بارشون برای مردم ما ثابت شده ، بعد از هفت سال و اون همه خسارات محض.
فارسی – ترجمه ها – Translations
در سال 1948 ، در سن 74 سالگی ، او در زادگاهش درباره آنچه كه آمریكا به عنوان یك یتیم فقیر به … بسیاری از شما احتمالاً از میلیون ها آواره و کسانی که در سوریه کشته شده اند خبر دارید، … در حال حاضرـ همانطور که میبینید ـ مردم ایران در خیابان ها هستند. … اگر این حمله را علیه قاسم سلیمانی انجام نمی دادیم ، مدیریت ما طبق توصیه ای که ما به رئیس …

برچسب‌ها:, , , , , ,