FILEMAIN

21 رمضان، سالروز شهادت امام علی آرامشباد باد

21 رمضان ؛ شهادت حضرت علی (ع) – بیتوته
علی بزرگ مرد تاریخ. امشب، زمینیان در ماتمند و آسمانیان چشم انتظار، غم و اندوه سراسر کوفه را در بر گرفته، گریه بر چشم ها سنگینی می کند، دیگر دل به دنبال واژه ها نمی …
پیامک تسلیت سالروز ضربت خوردن حضرت علی (ع) – (اس ام اس …
(اس ام اس تسلیت ضربت … فرا رسیدن ایام سوگواری امیرالمومنین امام علی (ع) تسلیت باد. … در بهترین ماه به شهادت رسید «رمضان» … شب قدر در ماه رمضان است و براساس روایات شیعه، یکی از سه شب 19 و 21 و 13، و یا یکی از دو شب اخیر.
پیامک‌‌های تسلیت ویژه شب شهادت مولای متقیان(ع) و لیالی قدر
به مناسبت شب شهادت امام اول شیعیان امیرالمومنین(ع)، پیامک‌های تسلیت … گفتنی است؛ امام علی(ع) بر اثر ضربت شمشیر ابن ملجم در سحرگاه ۱۹ رمضان در مسجد کوفه فرق مبارکشان شکافته شد و دو روز بعد در ۲۱ همان ماه به شهادت رسیدند و طبق وصیت ایشان، امام علی(ع) … حضرت علی (ع) بر تمام شیعیان جهان تسلیت باد.
شهادت امام علی علیه السلام – دانشنامه‌ی اسلامی
نمل …
حضرت علی(ع) قبل از شهادت به فرزندانشان چه فرمودند؟/ وصیت …
یکی از رویدادهای حائز اهمیت در این ماه، شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) است، که در زیر به … بعد از راز و نیاز با خداوند سحرگاه روز نوزدهم ماه مبارک رمضان، امام به … و از شما انتقام بگیرند، پس بر شما باد به صبر که عاقبت صبر نیکو است».
21 رمضان؛ سالروز شهادت مولی الموحدین, حضرت علی (ع) بر …
21 رمضان؛ سالروز شهادت مولی الموحدین, حضرت علی (ع) بر جهانیان تسلیت باد. رمضان؛ سالروز شهادت مولی الموحدین, حضرت علی (ع) بر جهانیان تسلیت …
قلب رمضان، شب شهادت نفس پیامبر (ص) – خبرگزاری دفاع مقدس
در شب 21 ماه رمضان حضرت امیرمومنان علی‌بن‌ابی طالب(ع) نفس پیامبر(ص) … یکی از اتفاقاتی که در این شب قدر رخ داده، شهادت امیرمومنان علی(ع) است.

برچسب‌ها:, , , , , ,